| Şifremi unuttum

Hakkımızda

TaşıTaşın, evden eve taşımacılık (nakliyat) hizmeti veren firmalar ile evlerini, işyerlerini uygun fiyatla taşımak isteyen kullanıcıları hızlı ihale sistemi ile buluşturan bir web platformudur.

TaşıTaşın, günümüzde birçok şeyin internet üzerinden gerçekleştirilebildiği bir dünyada, evden eve taşımacılık hizmetini de internet üzerinden ve daha kolay hale getirebilmek ilkesiyle kurulmuştur.

TaşıTaşın ekibi olarak Türkiye’de evden eve taşımacılık hizmetine yeni bir bakış açısı getirmeyi hedeflemekteyiz!

TaşıTaşın kullanıcı memnuniyetini sağlamak amacıyla, sadece yetki belgesine sahip firmalarla çalışmayı ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda düzenli olarak üye firmalarının müşteri memnuniyet endeksini ölçmekte ve üye firmalarının verdiği hizmeti denetlemektedir.

TaşıTaşın üzerinden evlerini veya işyerlerini taşımak isteyen kullanıcılar; Bu hizmet karşılığında TaşıTaşın’a hiçbir ücret ödemeden evlerini veya işyerlerini kendi belirledikleri koşullara uygun firmalarla anlaşarak taşıyabilmektedirler.

TaşıTaşın, üye olan evden eve taşımacılık (nakliyat) hizmeti veren firmalara, dönemlik üyelik aidatlarıyla eşit ihale ve reklam koşulları sağlamaktadır.

Türkiye'de 1 Mart 2011'de hizmete giren TaşıTaşın, Viveka Kuluçka Merkezi ve Eylül Grup ortak projesi olarak hayata geçmiştir.

TaşıTaşın ekibi olarak 2012 yılı içerisinde TaşıTaşın’ı yepyeni özelliklerle geliştirerek siz kullanıcılara daha farklı hizmetler sunmaya devam edeceğiz!