| Şifremi unuttum

Gizlilik Sözleşmesi

www.tasitasin.com alan adlı web sitesinin (kısaca Web Sitesi olarak anılacaktır) tüm hakları Eylül Bilişim'e aittir.

Eylül Bilişim, Web Sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri ve firma bilgilerini, üyeleri ve müşterileri ile yaptığı sözleşmelerde veya işbu Gizlilik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacağını taahhüt eder. Bu bilgiler sadece kendi içimizde müşteri profili belirlemek ve istatiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

Elektronik posta adresiniz, Kullanıcı Sözleşmesi’nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, tasitasin.com dışında siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizin bilgilerinize ulaşması ve değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgilerini, siteden hizmet alan siz değerli firma sahibimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde tasitasin.com sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin banka arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Site üyeliği için kullanıcılardan alınan üyelik ücreti, üyelik iptallerin de ve diğer nedenlerden kaynaklı durumlarda, tasitasin.com tarafından geri iadesi söz konusu olamaz.

Tasitasin.com, işbu Gizlilik Sözleşmesi hükümlerini, dilediği zaman Web Sitesinde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Tasitasin.com’un değişiklik yaptığı Gizlilik Sözleşmesi hükümleri. Web Sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.