| Şifremi unuttum
Aksoylar Evden Eve Nakliyat
Şehir ISTANBUL
Firma tanıtım yazısı
istanbul evden eve nakliyat sektöründe hizmetin düzenli verilebilmesi için katkılarını sürdüren Aksoylar Nakliyat donanımlı ekipmanı ile hizmet halkalarına yeni halkalar eklemeye devam etmektedir. Aksoylar Nakliyat, evden eve nakliyat sektöründe hizmet kalitesini yukarıya çekme konusundaki kararlılığını müşteri odaklığında da göstermektedir.

istanbul evden eve nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetsizliğinin neredeyse tamamına yakını, çoğu firmanın işine gereken önemi vermemesinden kaynaklanmaktadır. Biz bu tespitimiz doğrultusunda üzerinde en çok durulması gereken konuya "personel eğitimine" öncelik vermekteyiz. çünkü personel eğitimi sürekli gelişimdir.
Aksoylar Nakliyat olarak bilmekteyiz ki, size vaat ettiğimiz hizmetlerimizin uygulanması ile hedeflerimize kısa sürede ulaşabilmemiz, uzman incelemesi, demonte-monte, paketleme, yükleme ve taşımacılık hizmetlerimizin birlikte ve koordineli bir şekilde hareket etmesiyle mümkün olacaktır.

istanbul evden eve nakliyat hizmet sektöründe hak etmediğiniz kötü hizmet ile mücadelemiz top yekûn bir mücadeledir. Bu konuda sizlerinde duyarlılık göstermeniz gerekmektedir. Biz Aksoylar Nakliyat olarak bu konuda mevcut işbirliğimizi daha üst düzeylere taşıyarak kararlılığımızı ortaya koymaktayız.
Araç Çeşitleri Kamyonet
Açık kasa kamyon
Kapalı kasa kamyon
Kasa kamyon
Araç Sayısı 4
Verdiğiniz hizmetler Sigorta
Eşya toplama, dizme
Mobilya Sökme/Takma
Çalışma alanları Şehir içi
Şehir dışı
Personel Sayısı 25
Aldığım Yorumlar

Firmanın ortalama yıldızı