| Şifremi unuttum
Aksoy Evden Eve Taşımacılık
Şehir BURSA
Firma tanıtım yazısı
15 Senelik Tecrübemiz ve Güvencemizle Siz Değerli Müşterilerimize , Sigortalı,Kaliteli Hizmet Vermekten Mutluluk Duyarız.

Aksoy Evden Eve Taşımacılık olarak taşımacılık ,evden eve nakliyat, Lojistik Dağıtım Firmaları, Paketleme, Komple Kargo Taşıma, Nakliyat Ambar Taşıma hizmetleri sunmaktayız.

Aksoy Evden Eve Taşımacılık Nakliyat sektöründe siz değerli müşterilerimize güvenilir, modern, titiz, ve en kaliteli biçimde hizmet anlayışı sunmaktadır.Firma ekibi olarak müşteri memnuniyetini en üst sıralarda tutmaktayız. Günümüz nakliye sektörüne bakıldığında birbirine benzeyen bir çok firma görüyoruz. Bu firmalar arasında konusunda uzman, ekip çalışmasına yatkın, işini seven, amatör ruhla çalışan yaratıcı, elemanlara sahip firmaların bulunacağına inanıyoruz. Bu İnançla biz işini seven yönetici ve çalışanlarımız için ; Müşteriye özgü hizmet oluşturmak, Doğru olanı zamanda yapmak Güvenilirlik imajını sürekli hale getirmek Her zaman en iyi olabilmek için sürekli gelişim ve öğrenme isteği içinde olmak Ülkemiz ekonomisine ve tanıtımına katkıda bulunmak Çevreye ve insana saygılı olmak mükemmellik arayışımızdaki ortak sorumluluklarımızdır.Nakliyat sektöründe hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda , hakkettiğiniz değeri, hizmeti sunarak yapıyoruz. Taşımacılık sırasında sizin güvenceniz olarak eşyalarınız sigortalı bir biçimde nakliye edilmektedir. Su an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği ise uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir.

Kaliteyi Ucuza Taşıyoruz...

Araç Çeşitleri Kamyonet
Açık kasa kamyon
Kapalı kasa kamyon
Kasa kamyon
Araç Sayısı 14
Verdiğiniz hizmetler Sigorta
Yük asansörü
Eşya toplama, dizme
Mobilya Sökme/Takma
Çalışma alanları Şehir içi
Şehir dışı
Personel Sayısı 11
Aldığım Yorumlar

Firmanın ortalama yıldızı